Runes of Mystery

CNXT

Game Developer
Game Developer
Runes of Mystery
Nov 24, 2020
11
1
3
www.runesofmystery.com.tr
Öncelikle herkese selamlar arkadaşlar. Başlıkta da belirttiğimiz gibi bilenlerimiz bilecektir. Uzun bir süreden sonra Sonsuz bir Macera (Runes of Mystery) oyununu Türkiye içerisinde yayınlama kararı aldık. Sunucumuz aslında oldukça uzun süredir açık. Bu oyunu geçmişte çok sevmiş ve hala seven ve oynamak isteyen arkadaşlarımıza veya yeni tecrübe etmek isteyen arkadaşlarımıza tanıtmak amacıyla bu konuyu açıyoruz.



Runes of Mystery oldukça geniş bir dünyaya sahip olmakla beraber, oyun içerisinde parti halinde girebileceğiniz sayısız zindan dışında simyacılık, demircilik, terzilik, marangozluk gibi zanaat gibi uğraşlarında olduğu geniş kapsamlı bir MMORPG oyunudur. Oyun hakkında birkaç bilgiyi ayrıntılı şekilde size sunacağım:

Oyunda toplamda 8 sınıf mevcut. Bunların 6'sı İnsan ırkı ve 2'si Elf ırkı belirlenmiştir. Tabi ki bazı sınıfları hem insan hem de elf ırkında oluşturma şansınız var. Irklar ve sınıfları şu şekilde sıralanıyor.

İnsan: Şövalye, Savaşçı, Büyücü, Rahip, İzci, Düzenbaz
Elf: Gardiyan, Doğa Alimi, Büyücü, Savaşçı, Düzenbaz







Bunun dışında oyunda oldukça geniş bir görev ağı mevcut. Genel olarak çeşitli görevleri yaparak son seviyeye ulaşabileceksiniz. Görevleri yaparak seviyenizi yükseltmek dışında yeteneklerinizi geliştirmek için Yetenek Puanı(YP) elde ederek yeteneklerinizi mevcut seviyenize kadar yükseltme imkanınız bulunuyor.

Oyunda 15 seviyeden başlayıp 65 seviyeye kadar bulunan sayısız zindanlar mevcut. Ve bu zindanlar aşırı derecede keyifli ve strateji gerektiren zindanlar. Bu yüzden arkadaşlarınızla veya oyundan herhangi bir ekip kurarak bu zindanların üstesinden gelme şansınız var.



Oyunda çift sınıf sistemi mevcut. Ana sınıfınız dışında herhangi bir sınıf ile kombine ederek ortak bir yetenek ağacına sahip olabiliyorsunuz. Bu da karakterinizin daha çeşitli alanlarda gelişmesine olanak sağlıyor. Bunun haricinde PvE oyun modu dışında ciddi bir PVP ve Klan savaşı sistemi sizleri bekliyor olacak. Eğer rekabetçi bir ekibe sahipseniz sizi yeterince tatmin edecek düzeyde içeriklere sahibiz.

Oyuna hakim olan oyuncularımız için özetlersek:

Seviye Sınırı: 52 (ve sürekli güncel içerikler gelecek)
XP ve YP oranı: X1 (Görevler ve yaratıklar dahil)




Eski yeni tüm oyuncularımızı oyunumuza bekliyoruz.
 

Runes of Mystery

  • Are you ready to take your place in this mysterious world in the war of centuries-old chaos? Hundreds of content is waiting for you! Explore huge maps in mysterious lands: build your character, choose your side and fight for your honor!

User Menu